Почали ремонтувати міст на в’їзді в Лубни

Його більше 60 років капітально не оновлювали. На асфальті утворились величезні ями, тріщини та обвали. Незважаючи на це, по ньому продовжували курсувати громадський транспорт і вантажівки. Два роки місцеві депутати разом з мешканцями звертались в різні інстанції, аби з бюджету виділили кошти на ремонт мосту. І таки дочекались, капітальне відновлення проводиться. Ірина Щербак бачила, на якому етапі ремонт у Лубнах.

Ось цей міст з’єднує Лубни з селом Засулля та іншими населеними пунктами. Донедавна він був у жахливому стані й вважався аварійним. А ремонту на ньому ніхто не проводив. Цього року гроші знайшли.

Руслан Ляшко, депутат Полтавської обласної ради

- В 2018 році було передбачено фінансування з дорожнього фонду на цей міст. На даний час сплачено 13 мільйонів 382 тисячі. Загальна вартість робіт 44 мільйони 600 тисяч гривень.

В травні цього року проїзд через міст закрили і підрядна організація почала його ремонтувати.

Сергій Бєляєв, директор підрядної організації

- Як ми бачимо, весь дорожній одяг мостового полотна було демонтовано, були розібрані тротуарні доріжки. На даному етапі капітального ремонту цієї прогонової будови ведеться армування та підготовки до прийняття монолітного бетону.

Ремонт мосту викликав чимало незручностей у жителів села Засулля. Замість 1 кілометру, щоб потрапити в місто, їм доводиться долати через об’їзну дорогу більше 10-ти.

Катерина Василенко, жителька села Засулля Лубенського району

- 30 кілометрів об’їжджати 15 туди, 15 назад через Мгар, де монастир. Людям дуже незручно. По-перше, вони їдуть на роботу, на годину раніше встають, у маршрутку не можуть сісти.

Місцеві не проти ремонту, але за те, аби робити його швидше. 

Валентина Бандура, жителька села Засулля Лубенського району

- Ці люди прийшли не тільки самі від себе, але і від багатьох людей, які не змогли прийти сюди через роботу. Міст потрібно зробити, до зимового часу, щоб його ввели в експлуатацію.

До зими повністю закінчити роботи, будівельники не зможуть. 

Сергій Бєляєв, директор підрядної організації

- Орієнтовний термін капітального ремонту цього мосту складає 12 місяців.

Закінчити роботи підрядники планують в квітні 2019 року. Проте до зимового часу обіцяють зробити бетонне покриття, аби люди могли проходити через міст.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію