У Кременчуці влаштували свято серед вулиці

Напередодні Дня незалежності, кременчуцькі бібліотекарі влаштували свято. Пригощали варениками та галушками.

Працівники Центральної міської бібліотеки провели на вулиці Соборній стріт-акцію ”Чотири горшки, та все галушки". Окрім частування,  кремечужан чекали веселі вікторини, конкурси, запальні танці, пісні, гуморески.

Це не перша вулична акція, яку проводять кременчуцькі бібліотекарі в форматі сторінки кулінарної книги. Вже були присвячені борщу, вареникам. Галушки вибрали не випадково, бо  із борщем та варениками галушки є символом і характерною ознакою української кухні і, зокрема, полтавської.

"Якими тільки галушками не пригостять вас на Полтавщині! Пухкими, м'якенькими! Не тільки з пшеничного борошна, а й з гречаного. А вже ж готують: і з шкварками, і з куркою, і з грибами, з цибулькою, з сиром. Окремою стравою, в юшці чи борщі. Галушки можна подавати і з сметаною, з цукром, з ягодами", - закликали організатори.

Кременчужани оцінили кулінарні здібності бібліотекарів. Зізналися, що рецепти галушок і вареників шукали не в інтернеті, а згадували рецепти бабусь, шукали в старих кулінарних книгах. І приготували аж два казанки галушок.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію