"За рибу гроші": на Полтавщині затримали браконьєрів

Інспектори рибного патруля зафіксували дев’ять випадків незаконного вилову риби в акваторіях Кам’янського, Кременчуцького водосховищів та Сулинської затоки. У порушників вилучили 102,5 кг риби та попередили незаконний вилов водних біоресурсів на 3148 грн.

Найбільшу кількість порушень зафіксували на території Кам’янського водосховища в межах Горішніх Плавнів. На цій водоймі склали протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства. Близько шостої години ранку порушник встиг виловити 3 кг риби риболовною сіткою. Він завдав збитків водним біоресурсам на 884 грн.

Продовживши патрулювання цієї водойми, патрульні виявили три безхазяйні сітки з рибою. Загальна вага риби становить 81 кг. Переважна її кількість — карась сріблястий. Рибу конфіскували та здали до рибоприймального пункту. Також на території Кам’янського водосховища поблизу острова Шаламай Кременчуцького району, кременчужанин виловив 10 кг риби: карась – 30 екз., сазан – екз., плоскирка – 7 екз. Порушник використав заборонені знаряддя лову та завдав збитків рибному господарству на суму 1044 грн.

Затримали порушника і в затоці Кременчуцького водосховища біля с. Кагамлик Глобинського району. Місцевий житель двома сітками-доріжками виловив 2-ох лящів вагою 2,5 кг. Склали протокол за ч.4 ст.85 КУпАП та нараховані збитки за таксами – 340 грн.

"Усі матеріали направлять до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства, а винних осіб притягнуть до відповідальності. Маємо надію, що покарання неминуче і порушники понесуть відповідальність за вчинені дії",  -прокоментувала очільниця Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич.

Нагадаємо, вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення ви можете повідомити на цілодобову гарячу лінію патруля: 096-907-50-08.

Нагадаємо, з 25 серпня почне діяти заборона на вилов раків.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію