Святкування на Театральній

Полтавці відзначили День Незалежності концертом. На сцені виступали співаки та творчі колективи міста. А до цього площу біля Театру Гоголя зайняли локації з майстер-класами та розвагами для дітей. Кожен міг долучитися до плетіння жовто-синіх маскувальних сіток, а також зробити унікальний орнамент свого імені у вишивці.

На Театральній площі розгорнулося творче містечко. Його організатором виступило міське управління культури. Полтавців зустрічають фото-зони та майстер-класи. Біля виставки картин - вільні мольберти. Іванна та Марія займають один із них.

- Чому зацікавилися? Чому вирішили долучитися до малювання?

- Бо це дуже весело, це цікаво.

А поряд свої квіти пензлем виводить Вікторія.

Вікторія Кондра, полтавка

- Я обираю синій колір, оскільки це - колір нашого прапору. А також середина нашої квітки буде жовта.

Жовто-сині кольори і на цьому стенді. Клаптики тканини вплітають у сітку волонтери. Свій загін вони називають «Невтомні бабусі». 

- Ми вже зареєстровані як волонтери. Зареєстровані під таким гаслом

Їх волонтерський загін діє при бібліотеці №7. Маскувальних сіток на Схід вже відправили багато. Ця, святкова, - також подарунок військовим.

Ніна Козаченко, волонтер

- Ми в'яжемо такі сітки, а сьогодні на честь Дня Прапора в'яжемо сітку в такому вигляді святковому і відправляємо на АТО.

Проте, чи не найбільше полтавців збирає ось ця локація. Тут можна створити вишиваний код свого імені. Так, наприклад, у вишивці виглядає «Анастасія».

Сніжана Борисюк, методист Полтавського міського будинку культури

- Це буде, як такий собі оберіг для кожного полтавця. Після чого її можна вишити саме на сукні, на сорочці, на рушникові.

Полтавці кажуть, що такі патріотичні заходи об'єднують усіх українців.

Олександр Сидоренко, полтавець

- Полтаві зокрема, і взагалі в Україні потрібно проводити такі заходи, щоби підіймати в тому числі патріотичний дух в такий наш важкий час.

Зоя Коваленко, полтавка

- Оце, що воно по краплиночці, по краплиночці. Ви бачили, як дітки маленькі хочуть в'язать. Я думаю, якраз такими моментами, коли доця, мама, бабуся і внучечка воно в'яже, воно не виходить, а воно крутить. Воно запам'ятається більше, ніж ти йому сідай і, як кажуть російською, «назидай». Мені, наприклад, дуже подобається.

А ввечері на полтавців чекав святковий концерт. Зі сцени лунали сучасні пісні та композиції, які вже стали класикою. Вокальні номери чергувалися із хореографічними постановками. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію