День незалежності у Решетилівці святкують по-різному

Одним з найближчих до Полтави райцентрів є Решетилівка. 38 кілометрів – від обласного центру. Ми вирішили подивитися, як там святкують День Незалежності? Виявилося, по-різному. Одні взяли участь в спортивих змаганнях, інші – пішли на концерт, а були і ті, хто працював у день народження країни.

Марина Покшіна, кореспондент

- Це - головна площа міста. На ній з учора майорить жовто-блакитний стяг. Зараз ми запитаємо у містян, як вони планують святкувати День Незалежності України.

Олександр Васильєв, мешканець Решетилівки

- Святкувати доведеться на роботі, післяобід заступаю на роботу, буду нашій Батьківщині приносити користь.

Катерина Рижко-Себелева, гостя міста

- День Незалежності, іди, зайчику, сюди, будемо святкувати з моїми дітками. Ось мої двоє діток. І взагалі живемо в Полтаві. Але так сталося, що ми будемо тут, тому будемо йти на концерт, який сьогодні буде в Решетилівці.

Найбільше містян можна зустріти у магазинах, люди купують необхідне для святкування. Тут підказали, де у Решетиливці почалися заходи до Дня Незалежності України.

Марина Покшіна, кореспондент

- Шукаючи локації святкування у місті, ми потрапили на стадіон, де проходять змагання, приурочені Дню Незалежності України.

Тут змагаються футбольні команди району. Навколо зібралися вболівальники. Під час гри присутній медичний працівник.

Сергій Колотій, голова Решетилівської районної ради

- Переможець отримає - у нас прекрасний є Кубок. І, звичайно, грошову винагороду. Також отримають усі учасники сьогоднішнього турніру.

А на міському пляжі починають збиратися люди. Вони відпочивають компаніями, сім'ями, готують шашлик, грають у м'яча, дівчата засмагають, дітки купаються у річці. 

Трішки у бік розташований невеликий волейбольний майданчик. 

Віталій Бажан, організатор змагань

- Проводимо турнір по пляжному волейболу, присвячений Дню Незалежності України. Тут пройшла зустріч чотирьох команд.

 Увечері в Решетилівці пройде патріотичний квест для молоді «З Україною в серці живу», святковий концерт за участі артистів-аматорів. Гість свята - гурт «Краяни».

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію