Рятувальники Полтавщини нагадують правила пожежної безпеки

Сьогодні рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями Полтави та Карлівки, а днем раніше з жителями Кобеляцького, Кременчуцького та Лохвицького районів.

Під час спілкування з громадянами, рятувальники закликали дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки у побуті, не провокувати пожежі на відкритій території, особливо у лісових масивах. Також, співробітники ДСНС навчали алгоритмам дій на випадок виникнення різних екстремальних ситуацій.  Крім того, рятувальники розповідали як діяти у разі виявлення підозрілих чи застарілих боєприпасів часів минулих війн. Наостанок бесід, фахівці Служби вручали тематичні листівки та пам’ятки.

Рятувальники нагадують, що у зв’язку із оголошенням на території області надзвичайного рівня пожежної небезпеки діють певні обмеження. Так, забороняється розводити багаття у лісі та лісопосадках, заїзджати автомобілем до лісу. Також, палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки, залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я. 

Крім того, забороняється створювати смітники та спалювати відходи, спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях тощо.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію