У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Кращі товари Полтавщини»

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко привітали товаровиробників Полтавщини з прийдешнім професійним святом. Його традиційно відзначають у першу неділю вересня.

Конкурс відбувся у рамках «Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020» за ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Головка. Участь взяли близько 50-ти виробників області.

17 товаровиробників Полтавської області нагородили у номінації «Кращий підприємець Полтавщини 2018». Ще вісьмох нагородили знаком «Кращі товари Полтавщини».

"Це фірма «Заря», товариство «Кременчукм’ясо» (торгова марка «ФАРРО»). Це товариство «Полтавахліб-3», «Полтавський хлібопекарський комплекс» (торгова марка «Кулиничі»), «Лубенський молочний завод» (торгова марка «Гармонія»). Також це підприємство «Лукас», приватне підприємство «Агроекологія» і підприємство «Миргородський завод мінеральних вод»", – назвала список переможців директор Департаменту економічного розвитку, економіки і залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко. 

Підприємців обирали в трьох номінаціях: представники продовольчих, непродовольчих товарів, а також майстри народних промислів.

"Це товари, які відомі серед споживачів в усіх куточках України і далеко за її межами. Наші надзвичайно смачні ковбаси, якісні молочні продукти. Вони прославляють не лише Полтавщину, а й всю нашу країну як поставника лише високоякісної продукції", – наголосила Інна Іщенко.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію