Оскар-2019: назвали фільм, який представлятиме Україну

Національний оскарівський комітет обрав український фільм, який буде висунутий на здобуття премії Оскар-2019 в категорії "Найкращий фільм іноземною мовою". Отож, нашим претендентом стала стрічка "Донбас" режисера Сергія Лозниці.

На премію Оскар-2019, яка традиційно відбудеться у Лос-Анджелесі, відправиться режисер Сергій Лозниця зі своїм фільмом "Донбас". Саме ця стрічка перемогла в українському відборі. 

"Донбас" – драматичний фільм 2018 року, який створювали у копродукції Німеччини, України, Франції, Нідерландів і Румунії. Світова прем'єра стрічки відбулася 9 травня 2018 року на Каннському міжнародному фестивалі, де "Донбас" став фільмом-відкриття програми та отримав приз за найкращу режисуру.

Сюжет фільму заснований на документальних матеріалах та розповідає про події, що відбувалися на сході України. В епізодах засобами ігрового кіно відтворені справжні історії, що трапилися на окупованих територіях. У центрі – люди, вимушені пристосовуватися до життя в умовах, коли розпадаються інститути влади, сімейні та професійні зв'язки, коли речі перестають називатися своїми іменами. 

Трейлер українського фільму "Донбас"

Зйомки фільму "Донбас" тривали на околицях Кривого Рогу (Дніпропетровська область) у лютому 2018 року. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію