У Нових Санжарах освітяни уклали незаконну угоду

Прокуратура Полтавщини викрила факт незаконного договору про закупівлю продуктів. Його уклали у відділі освіти Новосанжарської РДА на суму 100 тисяч гривень.

Так, освітяни закуповували продукти харчування і не зазначали предмет закупівлі, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

У прокуратурі встановили, що в поточному році відділ освіти Новосанжарської райдержадміністрації уклав договір поставки з фізичною особою-підприємцем щодо поставки продуктів харчування за бюджетні кошти на суму 100 тисяч гривень.

Вказаний договір укладений з порушенням вимог Цивільного та Господарських кодексів, а також Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки в договорі не визначено конкретний предмет закупівлі, не додержано принципів максимальної ефективності та економії, що створює ризик до протиправного витрачання коштів бюджету, нераціонального та неефективного їх використання.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура області внесла позовну заяву з вимогою визнати договір на поставку продуктів харчування для закладів освіти Новосанжарського району недійсним. За позовом прокуратури відкрили провадження.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію