Термінове рішення

Голова обласної ради Олександр Біленький скликав позачергову сесію. Засідання провели в місті Карлівка. Для чого терміново скликали депутатів, знає Ірина Щербак.

9.45, в залі засідань Карлівської районної ради збираються депутати. Перед початком голова облради Олександр Біленький повідомляє: позачергову сесію скликали через надання спецдозволів на видобуток води та газу в області.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Відповідно до постанови Кабміну, у Полтавської обласної ради є 45 днів на розгляд. І якраз завтра закінчується останній термін. Тому ми змушені проводити сесію, аби надрокористувачі за замовчуванням не отримали ці спецдозволи.

10.00 розпочинається засідання позачергової сесії.

- Дозвольте 21 позачергову сесію обласної ради сьомого скликання оголосити відкритою.

Перед затвердженням регламенту сесії голова виборчої комісії оголошує нового депутата обласної ради, який прийшов на зміну екс-депутату Юрію Лебедину. Ним став Володимир Ярошенко.

З оновленим складом депутати затвердили порядок денний, додавши до нього 8 питань, після чого приступили до їх розгляду. Зокрема, надали дозволи на видобуток води Хорольському заводу дитячих продуктів харчування та Миргородському «Санаторію «Слава». А от львівській компанії, яка хотіла добувати газ в Чорнухинському та Лохвицькому районах, депутати відмовили.  

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Для вирішення цього питання ми і зібралися сьогодні в сесійній залі. Ми рекомендуємо компанії «ВЕСТ-ГАЗ-ПЛЮС» розробити соціальну угоду. Вони нам її не запропонували. Тому відмова цілком логічна.

Не з першого разу затвердили й зміни до бюджету. Зокрема, депутатів цікавило питання, хто впливатиме на розподіл 15-и мільйонів, які зі спеціального фонду облради передають на ремонт доріг та лікарню імені М. Скліфосовського.

Іван Сидоренко, депутат Полтавської обласної ради 

- Тут є рекомендації профільної комісії ПЕК та бюджетної. Але далі гроші потрапляють в дорожній фонд, яким чином там будуть розприділятись кошти?

На це голова обласної ради відповів так.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Розподілом коштів буде займатися профільна комісія. А ми зараз наповнюємо дорожній фонд цією цифрою.

Розглянувши всі питання, голова облради закрив засідання позачергової сесії.

- Дякую Карлівській землі за гостинний прийом. Всього найкращого, до наступної сесії.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію