На вулицях Полтави встановлюють камери спостереження

Фото Олега Журавльова

Роботу проводять у рамках проекту "Безпечне місто", який у Полтаві триває з початку року. До кінця 2018-го планують повністю завершити встановлення.

У Полтаві встановлять 317 вуличних камер відеоспостереження. Вони працюватимуть у місцях найбільшого скупчення людей, на автошляхах та на адмінбудівлях.

Близько 200 камер стеження встановлять на автошляхах міста, вони спостерігатимуть за рухом автомобілів. Це високоякісні камери, котрі зможуть розпізнавати державні номери автомобілів. Якщо авто перебуває в розшуку, камера автоматично надсилатиме інформацію про це авто відповідним службам. Так, поліції чи СБУ буде легко відстежити рух такого автомобіля і затримати його.

Близько 100 відеокамер встановлять у громадських місцях. Вони також зможуть виявляти нехарактерну для конкретної території ситуацію. Наприклад, запобігти теракту. Решту пристроїв розмістять на адмінбудівлях. Усі камери відеоспостереження високоякісні та здатні транслювати картинку в цілковитій темряві. 

Станом на 30 серпня у Полтаві уже встановлені та працюють близько 90 камер відеоспостереження. Загалом, проект "Безпечне місто" покликаний запобігти злочинності та зробити місто безпечнішим.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію