На Полтавщині у браконьєрів вилучили півтонни риби

Очільниця Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич відзвітувала про роботу інспекторів за тиждень. З 22 по 28 серпня порушники завдали збитків рибному господарству майже на 18 тис. грн. У браконьєрів вилучили 86 знарядь лову та 546 кг риби.

За тиждень інспектори Полтавського рибоохоронного патруля виявили 146 порушень правил рибальства. За результатами рейдів склали 21 адміністративний матеріал за ч.4 ст.85 КУпАП — грубе порушення правил рибальства. За цим фактом вилучили 93,3 кг риби та 22 сітних знарядь лову. Крім того, за ч.3 ст.85 КУпАП — порушення правил рибальства склали 98 адмінпротоколів та наклали штрафу на суму 5 406 грн. 

"Щодо порушень правил придбання і збуту водних біоресурсів, склали один протокол, а це ч.1 ст. 88-1 КУпАП. Так, 6 кг риби повернули на зберігання до рішення суду", — розповіла начальниця Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич.

Також інспектори склали 26 актів виявлення безхазяйного майна. У браконьєрів вилучили 61 сітне знаряддя лову та одне знаряддя лову із застосуванням електроструму: підсака з проводами. Конфіскували і  трансформатор та батарею акумуляторну. Риби ж виявили 442 кг.

"За цей період роботи всього нараховано збитків за таксами на 17 972 грн. Якщо підсумувати всі випадки порушень, то водних біоресурсів незаконно добуто аж 546,80 кг. За цими фактами вилучили 86 заборонених знарядь лову, а штрафів нарахували на суму 5 406 грн", — прокоментувала Оксана Кулинич. 

Порушників затримували під час нічних рейдів Кам'янським водосховищем поблизу Кременчука та на річці Орлик Кобеляцького району. Інспектори нагадують, вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення ви можете повідомити на цілодобову гарячу лінію патруля: 096-907-50-08.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію