«Чураївна» починає сезон

5 вересня у театрі імені Гоголя відбудеться концерт камерного ансамблю. Він означатиме новий концертний сезон від обласної філармонії. Нюанси концерту артисти поки не розповідають. Кажуть – це таємниця.

Репетицію концерту проводять в невеликому залі. В ансамблі «Чураївна» грають п'ятеро музикантів. У кожного – свій інструмент. Перед репетицією  налаштовують свої знаряддя. Починають з композиції «Карамельний аукціон».

Солістка ансамблю Лідія Кретова виконує пісню Ярослава Скорика «Намалюй мені ніч». На репетиції, зізнається, нам покажуть не всі твори в її виконанні. Та все ж про свій репертуар на майбутньому концерті розповіла:

Лідія Кретова, солістка ансамблю «Чураївна»

- В основному це естрадно-українські пісні, але є і зарубіжні естрадні. Шедеври, скажімо так. Malade з репертуару Лари Фабіан.

Сергій Бригида – художній керівник ансамблю. Він же й грає на електрогітарі. Про концерт також говорить мало. Каже: тримають інтригу для слухачів.

Сергій Бригида, художній керівник ансамблю «Чураївна»

- Це буде цікава програма – поєднання традиційної української музики, звичної для ансамблю «Чураївна», та синтез сучасних напрямків та стилей, які ми покажемо. У нас цікаві творчі та музичні експерименти.

На репетиції колективу присутній Микола Біденко – заступник директора обласної філармонії. Особисто прослуховує виступи.

Микола Біденко, заступник директора обласної філармонії

- На репетиціях, звичайно, буваємо і передивляємося всі їхні програми. Їхнє життя, їхній ріст, можливості. Дивимося в майбутнє, і ми в них впевнені. В цього колективу – велике майбутнє. Полтавці насолоджуються їхніми виступами, я в цьому впевнений.

Ансамбль «Чураївна» далі проводить передконцертну репетицію. Нас же запрошують прослухати всю програму вже на самому концерті.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію