Полтавські школи готові приймати першачків за новими стандартами

Інтерактивні дошки, стенди для діаграм, настільні ігри, новий і різноманітний дидактичний матеріал та, окрім звичних парт, м'які пуфи. Усе це та багато іншого передбачає Нова українська школа. Уже наступного понеділка першокласники всієї України розпочнуть навчання за новими стандартами. Серед них і першокласники Полтави.

Нині останні підготовчі роботи до навчального року проходять в загальноовітній школі № 20. Класи для першачків – а їх цьогоріч тут два – уже готові приймати своїх учнів. Учителька початкових класів Людмила Хорошко зазначила, що підготовка до прийому першачків була скурпульозною:

"Цьогоріч будемо навчати уже за новими стандартами. Робили усе, відповідно до вимог Нової української школи. Тут у нас й інтерактивний комплекс, і килим, і нові парти. Є живий куточок і будиночок для усамітнення й відпочинку. До облаштування кабінетів долучалися і батьки першачків".

Окрім того, відповідно до стандартів НУШ, першокласники більше не носитимуть до школи важкі рюкзаки з книжками. Усе необхідне для навчання знаходитиметься у класах, у спеціальних боксах. У кожного учня він свій, іменний. Також, на полицях розташовано чимало роздаткового та дидактичного матеріалу. Це набори для вивчення математики, української та англійської мов, тощо. І все, аби зробити навчання дітей максимально пізнавальним та цікавим.

Директор школи № 20 Валентина Сорочан розповіла, що підготовку до НУШу розпочали з моменту ухвалення Закону України «Про освіту»:

"Нині ми уже готові приймати наших першокласників. Наші кабінети обладнані необхідним для навчання приладдям. Парти, стільчики, мультимедійну дошку отримали відповідно до розподілу. Дещо від держави, дещо за кошти міського бюджету. Щодо підручників для дітей – то чекатимемо на них до кінця вересня".

Задля впровадження в місті нового Державного стандарту початкової загальної освіти, з міського бюджету спрямували 16,3 мільйони гривень. Так, у полтавських школах належним чином відремонтовані класи, обладнані навчальні та ігрові осередки. Учителі, котрі вестимуть першокласників, пройшли денні спеціальні та дистанційні навчання із захистом авторських розробок, про що отримали відповідні сертифікати.

Нагадаємо, цьогоріч за шкільну парту вперше сядуть 3500 хлопчиків та дівчаток.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію