У Полтаві – велике прибирання

Доки у міській раді б'ються за політичні дивіденди, бюджетники та небайдужі мешканці з віниками та граблями прибирали Полтаву. Вони пішли на толоку за закликом міського голови. Політики участі у толоці не брали. Сьогодні приводили до ладу парк «Перемога» та Співоче поле, а також окремі вулиці.

8 година ранку. По вулиці Соборності кипить робота. З віниками та лопатами у руках працюють співробітники міськвиконкому. Ділянка від Корпусного парку і до Сінної дісталася працівникам міського управління містобудування та архітектури. Поряд із ними пораються комунальники.

А це вже вулиця Європейська. Тут також борці за чистоту наводять лад. Прибирають бордюри вздовж проїжджої частини. Але найбільший десант чистоти висаджується в районі парку «Перемога». 

Валентина Даниленко, головний лікар Полтавської міської дитячої клінічної стоматологічної поліклініки

- Ми, медичні працівники, із великим задоволенням долучилися до цієї справи, яка, я вважаю, дуже корисна - прибрати і зробити наше місто ще гарнішим.

Медики приводять до ладу і Співоче поле. У самому парку «Перемога» кілька сот полтавців різних професій також об'єднуються заради спільної справи. Тут і вчителі, і соціальні працівники, і спортсмени.

Юрій Вербовий, заст. директора ЗОШ №24

- В переддень святкування Дня міста всі педагоги школи. Мабуть, тут не тільки одні педагоги, але і дитячі садочки, інші організації прийшли сюди, щоб внести свою лепту у процвітання та чистоту нашого міста.

Робота йде злагоджено. Одні замітають доріжки та асфальтовані майданчики парку, інші працюють на галявинах. Опале листя згрібають на полотно та виносять на смітник. Якраз за цієї роботою ми застали колектив другої спортивної школи.

Анатолій Нещименко, тренер-викладач КЗ СДЮШОР №2

- У нас колектив завжди злагоджено працює. Колектив КЗ СДЮШОР №2, директор Андрій Петрович Петренко. Ось бачите, весь колектив вийшов на роботу: і техперсонал, і адміністрація. Плануємо швидко закінчити і продовжити роботу.

На своєму прикладі учасники прибирання показують: гуртом наводити чистоту зовсім не важко. 

Марина Грінченко, соціальний педагог ЗОШ №4

- Ми подаємо приклад і дітям. За екологічне виховання. Люди, які проходять повз, вони дивляться, що ми робимо. І ми також їх надихаємо зробити Полтаву чистішою і прибрати у себе вдома.

По обіді міська толока у Полтаві завершилася.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію