Полтавці отримали відзнаки Верховної Ради України

Двох працівників «Полтававодоканалу» нагородили почесними грамотами Верховної Ради України.

Відзнаки отримали начальник служби каналізації «Полтававодоканалу» Іван Мистюк та начальник відділу організації праці та заробітної плати Тетяна П’ятак. 

Іван Мистюк пропрацював на підприємстві 30 років. За його словами, цю нагороду заслужив не лише він, а й уся служба, яку він очолює:

"Роки, віддані підприємству, не пройшли дарма. Моя робота і робота моїх колег належно оцінена. Це результат зусиль усіх працівників служби каналізації". 

За словами чоловіка, велику роль в успішній праці відіграла підтримка родини:

"Дружина й діти завжди були поряд. Я їм дуже вдячний. Були моменти, коли працювати доводилося вночі або взагалі цілодобово. Це велике випробовування для сім’ї, тому іноді бувало важко. Але ми справилися. Зараз маю п’ятьох онуків, і я радий бути для них прикладом сумлінного працівника".

Тетяна П’ятак на «Полтававодоканалі» майже 25 років. Жінка переконана, праця комунальників має велике значення для держави. 

"Відчуваю піднесеність, що роботу підприємства настільки високо цінують. Приємно, що оцінили й мій  внесок у розвиток житлово-комунальної галузі міста. Рада, що держава розуміє, наскільки робота в цій галузі непроста".

Гендиректор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев привітав колег та побажав їм подальших успіхів у роботі.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію