У Полтаві судять інформаторку ДНР

Прокуратура Полтавської області передала до суду обвинувальний акт стосовно інформатора терористичної організації «Донецька народна республіка».

У ході здійснення досудового розслідування встановили, що 49-річна мешканка м. Лиман Донецької області упродовж жовтня-листопада 2014 року збирала інформацію. Передавала вона її члену терористичної організації ДНР з позивним «Хасан». Це були відомості про дислокацію та рух військової техніки і військовослужбовців Збройних Сил України.

У подальшому, отриману інформацію  терористи використовували при плануванні бойових операцій та коригуванні артилерійських обстрілів позицій українських військових.

За належного процесуального керівництва прокуратури Полтавської області, завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно зловмисниці, яку обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичній організації) КК України.

Зважаючи на те, що обвинувачена на даний час переховується від слідства на території Російської Федерації, в прокуратурі Полтавської області прийняли рішення про проведення щодо неї спеціального досудового розслідування, за результатами якого обвинувальний акт скерували до суду для заочного засудження.

Обвинувачуваній загрожує до 15 років позбавлення волі.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію