Вчетверте цього року у Полтаві пройшли кільцеві автоперегони «Ltava Attack Series-2018»

2 вересня, в неділю, на змагання зібралися гонщики майже з усієї країни. Їздили на моноприводних, повноприводних та спортивних автомобілях. Всього у гонках взяли участь шість класів автомобілів. В році організатори запланували 5 етапів перегонів.

12.00. На картодромі – всі учасники перегонів. Іх близько п'ятдесяти. І ось – старт!

Гонщики проїжджають 3 сесії по 4 кола, 2 із яких – пробні. За одну сесію водій долає 4 км. 200 м. Мета: показати найкоротший час. Олександр Козирь на змагання приїхав із Сум. Вже виконав 2 заїзди. Результатом поки не задоволений.

Олександр Козирь, учасник автоперегонів

- Поки поганий час. Машина проходить процес налаштування. Оскільки машина свіжезібрана, незрозуміло, як вона повинна правильно їхати і куди треба крутити, щоб вона правильно їхала. Та ми це поступово робимо.

На витривалість машини та зручність нею керувати впливають і погодні умови. При високій температурі, каже Олександр, перегрівається асфальт і сам автомобіль. Додає: сьогоднішня температура – якраз ідеальна. Та все ж транспорт має властивість ламатися, навантаження на гоночній трасі – великі. У Сергія Феса під час заїзду автомобіль зламався.

Сергій Фес, учасник автоперегонів

- Збудували новий автомобіль з свіжим мотором. Повністю все перебрали. Почався перший етап з прикростей, і вони продовжуються. І от сьогодні настала інша прикрість – механічна. Як-то кажуть, бачок потік. Свіжий мотор, 1000 км пробігу. Але в автоспорті так трапляється, на жаль.

Дмитро Білогубцев з Полтави у 16 році був абсолютним чемпіоном перегонів. Цього року вже показав кращі результати у двох попередніх етапах. Перед заїздом хвилюється, та в свої сили вірить.

Дмитро Білогубцев, учасник автоперегонів

- Для того, щоб перемогти у сезоні, потрібно виграти 3. Сьогодні в мене є всі шанси, але як складеться.

Дмитро виїздить на трасу та показує хороші результати. Цього дня на четвертому етапі у своєй категорії автомобілів він виграв та знову став абсолютним чемпіоном серед учасників. За умовами, потрібно було  показати кращі результати в 3 етапах змагань із 5.

П'ятий етап планують провести 13 жовтня.