В аграрній академії - поповнення

До лав закладу прийняли нових студентів. А це - більше 2 тисяч майбутніх ветеринарів, агрономів, фінансистів, представників інших спеціальностей. З них - майже тисяча магістрів та аспірантів. Новобранці разом склали Клятву студента. Обіцяли гарно навчатися та примножувати аграрну славу Полтавського регіону.

У понеділок вранці подвір'я Полтавської державної аграрної академії заповнюють молоді люди. Лічені хвилини залишаються до того, як вони стануть студентами. Будуть навчатися на одному із семи факультетів вишу.

- Я буду навчатися на факультеті ветеринарної медицини. 

- На факультет економіки і менеджменту на спеціальність «Публічне управління та адміністрування». Я вважаю, що зараз на цей час стає більш престижнішою ця професія.

- На філолога, тому що я з дитинства полюбляю вчити іноземні мови. В мене було велике бажання навчатися тут, і саме - на факультеті філології.

- На інженерно-технічному, на «Галузевому машинобудуванні». Напевно, тому що це - технічна спеціальність, яка більше мені підходить.

Урочистості розпочинаються. Появу кожного факультету на лінійці зустрічають оплесками. Нових студентів одразу вітає ректор академії Валентина Аранчій. 

- Ми всіх приймаємо до своєї студентської родини!

Очільниця закладу розповідає першокурсникам про виш та наводить цифри цьогорічного поповнення.

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Полтавська державна аграрна академія займає перше місце серед вишів області за кількістю зарахованих вступників на перший курс на основі повної загальної середньої освіти. І про це свідчить сьогодні ваша присутність. Сьогодні лави нашого студентства поповнилися на 2204 особи.

З них майже тисяча продовжують навчання за магістерськими та аспірантськими курсами. Усім новачкам на церемонії посвяти вручають символічний студентський квиток та залікову книжку. Першокурсники, у свою чергу, дають Клятву студента. Нових студентів пригощають українським короваєм, а наприкінці свята вони випускають в небо жовто-сині повітряні кульки.

Після посвяти для першокурсників провели знайомство зі студентським містечком. У ньому вже давно все готове до прийому нових жителів. У гуртожитках влітку встигли провести ремонти у кімнатах та інших приміщеннях.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію