Перед педагогами – звітувалися

Здобутки та плани на майбутнє. А кращих – нагородили. Так пройшла звітна педагогічна конференція у палаці дозвілля «Листопад».

9-00, біля палацу дозвілля «Листопад» збираються освітяни із всіх навчальних закладів міста на традиційну педагогічну конференцію. У планах - оглянути здобутки за 2017 рік та обговорити плани на майбутнє.

Є новачки та ветерани праці. У кожного – свої думки та очікування на новий навчальний рік. Одна із них – Наталія Кривко. У школі - 11 років. 

Наталія Кривко, вчитель інформатики Полтавської гімназії №33

- Мені цікаво буде подивитися, яким чином це буде потім продовжуватися з часом у середній та старшій школі, а також подивимося по нашій малечі. Я думаю, що це буде справді надзвичайний навчальний рік.

У холі на 2 поверсі підготували цілу виставку, яка демонструє особливості Нової української школи. Все приладдя нове та допомагає розвитку дітей. А це – математичний планшет.

- На ньому можна рахувати, його навіть можна використовувати не тільки в першому класі, а навіть працювати до 4 класу. Тут будуть у нас іти не тільки одиниці, а уже можна буде і додавати, і віднімати та множити. Тут також можна бачити різні геометричні фігури. Діти складають. Є завдання, і це використовують на різних уроках.

У новому класі зміни будуть не лише в канцелярських наборах, а й в меблях.

Олена Шихалкіна, вчитель пілотного класу Полтавської ЗОШ №37

- Парти тепер не стоять рядами, як раніше, а вони можуть стояти трійками, двійками, групами та амфітеатром. Все це – у залежності від форм роботи. Вони мають бути дуже швидкі та мобільні.

Роботу конференції заступник Полтавського міського голови Світлана Тарашевська розпочала з екскурсії зразком класу за Новою українською школою. 

Світлана Тарашевська, заступник Полтавського міського голови 

- Таких класів у нас в місті створено 118. Всі класи забезпечені сучасними інтерактивними дошками. На все це з міського бюджету ми витратили понад 17 мільйонів. На 7,5 мільйонів ми закупили інтерактивних дошок. Далі це обладнання та парти, стільці і наповнення для навчального процесу всім дидактичним матеріалом.

О 10 годині розпочалася нарада. Представники управління освіти представили основні відзнаки учнів та педагогів за 2017 рік. Кращих освітян відзначили грамотами та грошовими преміями.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію