В місті пройшов четвертий напівмарафон

В ньому взяли участь близько трьох з половиною тисяч дорослих та юних бігунів. Дистанції, які вони долали, – різні: 21 кілометр 10, 3 і для дітей 1 кілометр та 300 метрів. Вперше в напівмарафоні взяла участь і команда Herbalife.

Останній забіг напівмарафону – 3 кілометри. Саме до цієї дистанції готується команда Herbalife. 

- Максимум сили, максимум сміху. Тільки всі разом доб’ємось успіху. 

Всі учасники команди ведуть здоровий спосіб життя. Тому вони впевнені – продемонструють гарні результати. 

Тетяна Несторова, учасниця забігу

- Я біжу сьогодні перший раз в житті. Навіть в школі не бігала, було звільнення від фізкультури. Я змінила стиль життя, я змінила свою вагу, у мене з’явилась маса енергії і я вирішила, що я зможу. І я це зроблю, по-перше, – це перемога над собою. Друге – це здоровий спосіб життя.

У команді Herbalife – близько 250 чоловік. Серед них – як дорослі, так і діти. 

Вікторія Зубань, юна учасниця забігу

- Хочу займати перші місця. Я бігала з подругами, одній моїй подружці 8 років, я її обігнала.

Олена Бондаренко, пенсіонерка, учасниця напівмарафону

- Ми хочемо пропагувати здоровий спосіб життя, адже це – наше сімейне кредо. Діти, онуки, племінники, сусіди і друзі, ми всі – за здоровий спосіб життя. Тільки так!

Перед початком забігу учасники розігрівають м’язи на розминці. А проводив розминку український фітнес-тренер та експерт компанії Herbalife Андрій Нестеров. Він – разом з учасниками команди.

Андрій Нестеров, фітнес-експерт компанії Herbalife

- Розминка, вона підготовить нас до забігу. Ми пропрацюємо добре суглоби і м’язи, для того, щоб зігрітися. М’язи мають бути розігрітими для того, щоб долати дистанцію. Я побіжу з учасниками 3 км. Я буду підтримувати кожного учасника, заряджати енергією, емоцією, щоб вони зробили свій перші дистанції, перші метри.

І от учасники вже зайняли свої позиції на старті та готові розпочати забіг. Проходить 12 хвилин, і на дистанції з’являється перший учасник команди Дмитр Чупров. Він вдруге бере участь в таких змаганнях. Цього разу результат покращився майже на 1 хвилину. 

Дмитро Чупров, учасник забігу

- Прибіг першим серед своїх, це перемога над собою, я радий. Адже в 36 є можливість обганяти учасників, які молодші мене в два рази. Ну, чудово.

На фініші команда Herbalife зустрічала кожного свого учасника аплодисментами.

Наталка та Матвій Цвіткові, учасники забігу 

- Враховуючи те, що це для мене перший такий досвід, і для мого сина також перший досвід, емоції незабутні.

Попереду ще марафони в Чернігові, Києві та Запоріжжі, де можна відчути енергію спорту та приєднатися до команди однодумців.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію