У Галереї мистецтв пройшла благодійна акція «Школярик»

На неї запросили більше 250 дітей пільгових категорій. Для малечі провели святковий концерт та вручили подарунки. Така акція для полтавців вже традиційна, щороку її проводять з нагоди початку навчального року. Мета – надати підтримки у підготовці дітей до навчання сім'ям із соціально вразливих груп.

Близько 12 години ранку. У залі Галереї мистецтв збираються сім'ї з дітьми. Всі гуртуються та займають місця перед імпровізованою сценою. О 12.00 розпочинається святкова програма. Першими присутніх вітає своїм танцем дитячий ансамбль «Пірует».

У залі – багато дітей різного віку. Святкову атмосферу для них підтримують аніматори-Фіксики. Пропонують піднятися та потанцювати. Ведучі заходу з героїнею мультфільма демонструють танок. Малеча охоче повторює рухи.

На заході серед гостей – очільник міста Олександр Мамай. Саме з міського бюджету на подарунки дітям пільгових категорій було спрямовано більше 45 тисяч гривень. Він вітає батьків та дітей з новим навчальним роком. Каже: сам як дідусь чотирьох внуків знає, як важко сьогодні зібрати до школи учня. І запевняє: даруватимуть сьогодні дітям  канцелярське приладдя, необхідне для навчання. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні я певен, що всі мене підтримають, необхідне все для школи – це пенали, це фломастери, це олівці, це різнокольорові фарби. І сьогодні те, що потрібно саме дітям, ми підготували.

На святі для гостей виступили і музичні ансамблі. Дитячий колектив «Сюрприз» виконав пісню про усмішку.

Святковий концерт триває годину. По закінченню всі гуртуються та роблять колективне фото на згадку. Далі дітей запрошують отримати подарунки. Надія Захр свій пакунок демонструє і нам. 

Надія Захр, запрошена на ярмарку

- Подарували кольоровий папір, дуже багато зошитів, альбом, ручки, олівці. Всього дуже багато.

Подарованому радіють і батьки. У Марини Федоренко – шестеро дітей. Майже всі – школярі.

Марина Федоренко, багатодітна мама

- Дуже важко зібрати всіх в школу. Тим паче, з такими цінами на ринку.

П'ятеро дітей у Вікторії Бабенко. Вона, говорить, також задоволена подарунками.

Вікторія Бабенко, багатодітна мама

- Подарунки, ці ж самі ручки, зошити, це ж які кошти. А на п'ятьох. Четверо в школі, один маленький ще в дитсадочку. Дуже допомагають.

 Крім канцелярських наборів дітям, Олександр Мамай подарував сертифікати на безкоштовний вхід до контактного зоопарку «Бабусин дворик».

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію