Полтавцям презентували концерт солістки Лідії Кретової та ансамблю «Чураївна»

Прем'єра відбулася ще в травні, але на прохання глядачів – ще один виступ. Композиції – різні. Серед них – нові пісні та інструментальні твори під сучасне аранжування.

До зали театру Гоголя починають сходитися глядачі. Всі – в очікуванні концерту. Для когось це перше знайомство з «Чураївною», а хтось – палкий прихильник їх творчості.

Наталія Щербина, полтавка

- Дуже професійно, дуже живо. Так, цікаво все. Програма добре складена. В загальному все добре. Дуже приємно. Слів немає виразити, наскільки все цікаво. І хочеться дивитися ще і ще.

До концерту – лічені хвилини, зал поступово наповнюється. Тим часом керівник ансамблю розкриває секрети концертної програми. 

Сергій Бригида, художній керівник ансамблю «Чураївна» 

- Це буде «Oblivion» Пьяцолли, але ми зробили це в своєму аранжуванні. Буде і HiJo de la Luna. І такі світові хіти, які знайомі всім на слух, але в нашій інтерпретації ми намагаємося щось змінити для того, щоб це було цікаво слухати.

Концерт розпочали з композиції «Карамельний аукціон» та «Фонтан». До композиції «Відьма» підготували вірш, як вступ. 

Лідія Кретова, солістка ансамблю «Чураївна»

- Це режисер наша Світлана Валентинівна знайшла цікавий вірш, який  дуже підійшов до цієї пісні, до внутрішнього стану, і вона мені запропонувала читати його самій, я згодилась, і буде ще вірш до пісні.

Програма виступу – різноманітна. Над нею працювала композитор обласної філармонії.

Світлана Кравченко, режисер Полтавської обласної філармонії 

- Ми зробили інтерпретацію на музичну тему. Ми взяли твори, які є класикою українського музичного мистецтва, але з особливою повагою, шаною до них віднеслися, щоб нічого не нашкодити, а тільки так зробити в сучасному аранжуванні.

Концерт тривав 1,5 години.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію