У Полтаві побував японський мандрівник

Японський мандрівник дев’ять років поспіль їздить світом без грошей і харчується тим, що дадуть люди. Він уперше в житті потрапив на Полтавщину.

42-річний японець Шоган Камеда роками подорожує світом без грошей. Уперше в житті він завітав на Полтавщину. Про це розповів полтавець Ігор Ткачов на своїй сторінці в Facebook, повідомляє pl.oblast.online. Його вразила випадкова зустріч на вулиці Полтави з мандрівником.

Він познайомився з японцем Шоганом Камедою, який дев’ять років подорожує по світу: шість років — пішки і три роки — велосипедом.

Шоган родом із Кіото. Він пішки пройшов усю Малайзію, Таїланд, Камбоджу, В’єтнам. У Китаї йому подарували велосипед. І мандрівник прискорився — проїхав Гонконг, Монголію, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Азербайджан, Грузію, Туреччину, Грецію, Албанію, Чорногорію, Хорватію, Сербію, Румунію.

Шоган за роки подорожей відвідав понад 60 країн світу. В Україну японець заїхав із Румунії, далі - у Львівську область. Потім доїхав до Києва, а 5 вересня дістався до Полтави. Учора японець вирушив до Кременчука.

Загалом, в Україні надовго залишатися не хоче, бо боїться холодної зими.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію