Громадам малих міст та ОТГ Полтавщини пропонують проект

Громади малих міст та ОТГ запрошують до відбору для участі в проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст».

Проектом передбачено сприяння у розробленні стратегічних та програмних документів територіальних громад малих міст, в тому числі ОТГ. У ньому є цілий комплекс практичних заходів, результатом яких стане розробка проектів стратегій розвитку територіальних громад, планів заходів з їх реалізації та відповідних систем моніторингу.

Наразі, це важливий напрям у діяльності та розвитку територіальних громад. Адже якісна планувальна документація є основою для розвитку територій. А також сприяє підвищенню їх конкурентоспроможності, залученню додаткових ресурсів, інвестицій. Для участі в Проекті комісія, утворена при Асоціації міст України, на конкурсних засадах відбере 10 територіальних громад малих міст, в тому числі ОТГ (членів АМУ). Для них і створять відповідні стратегічні та програмні документи.

Останні для територіальних громад розроблятимуть безкоштовно. Розпочнуть роботу в жовтні.

Для участі в Проекті запрошують територіальні громади міст, які:

  • мають чисельність населення, що не перевищує 50 тис. осіб, в тому числі є міськими об’єднаними територіальними громадами, або громадами, до яких приєдналися суміжні сільські, селищні територіальні громади;
  • мають бажання підготувати, затвердити та впровадити відповідну стратегію розвитку територіальної громади та мають можливість створити робочу групу з підтримки розробки стратегії розвитку;
  • не мають актуальної стратегії розвитку;
  • не є учасниками проектів із розроблення стратегічних та програмних документів, що впроваджуються іншими програмами і проектами міжнародної технічної допомоги.

Для участі у відборі територіальна громада має до 14 вересня 2018 року підготувати та подати в АМУ заявку (на сайті АМУ) за підписом міського голови. Результати відбору повідомлять на веб-сторінці АМУ www.auc.org.ua після 18 вересня 2018 року.

Заявки та запитання приймають винятково електронною поштою: strategy@auc.org.ua. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію