Сучасні технології для полтавських студентів

У технічному університеті відкрили лабораторії 3D-візуалізації та 3D-моделювання у нафтогазовій галузі. Фінансову підтримку у їхньому створенні надало акціонерне товариство «Укргазвидобування». Новий навчальний комплекс презентували напередодні професійного свята усіх працівників нафтової та газової промисловості України.

Минулого року «Укргазвидобування» та Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка підписали меморандум про співпрацю. Компанія «Укргазвидобування» підтримала створення двох сучасних університетських лабораторій.

Олег Прохоренко, голова правління АТ «Укргазвидобування»

- Ми бачимо, що кошти, які ми вкладали в забезпечення розвитку цього центру, вони використані на 120%. Тобто, зроблені ремонти, придбані надсучасні комплекси для обрахування. Компанія Schlumberger внесла свій програмний продукт і разом ми створили цей комплекс.

За допомогою програмного забезпечення, наданого компанією Schlumberger, у студентів буде можливість займатися 3D-візуалізацією та 3D-моделюванням процесів газовидобування. Цей «софт» - один із найбільш інноваційних у світі.

Войцех Скржинський, головний менеджер із програмного забезпечення компанії Schlumberger

- У нас таких співдружностей майже півтисячі. Полтавський університет є сьогодні членом великої родини разом із Colorado School of Mines (США).

Робота в лабораторіях з такими програмами - крок до енергонезалежності країни, кажуть фахівці. Адже за допомогою цього можна моделювати та прогнозувати поклади для більш якісних бурінь.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Представники бізнесу розуміють, що, вкладаючи в розвиток матеріально-технічної бази, забезпечуючи якісну практичну підготовку фахівців, вони для себе готують майбутніх працівників, які вже приходять на виробництво і починають одразу працювати без перенавчання, без підвищення кваліфікації.

Компанія «Укргазвидобування» тісно співпрацює не тільки з навчальними закладами, а й громадами. У рамках укладених соціальних угод у 2017 році вона перерахувала до місцевих бюджетів у Полтавській області 48 млн гривень.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію