Як проголосувати за проекти Бюджету участі Полтавської області

14 вересня розпочнеться голосування за проекти в рамках "Бюджету участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки". 

Нагадаємо, це -  обласна програма громадських ініціатив, за якою кожен мешканець Полтавщини може запропонувати свою ідею покращення благоустрою місцевості.

Цьогоріч на електронній платформі "Громадський бюджет" оприлюднили 259 проектів. Ознайомитися з усіма громадськими ініціативами, допущеними до голосування, можна у меню «Всі проекти» або «Підтримати проект» (активне з 14 по 30 вересня 2018 року).

Голосування відбуватиметься двома шляхами: онлайн та паперовим способом.

Електронне голосування на платформі «Громадський бюджет» https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects здійснюється за допомогою BankID – способу верифікації громадян через українські банки (ПАТ «Ощадбанк», Акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк»), який дозволяє підтвердити особу користувача в мережі Інтернет, використовуючи банківські дані про клієнта, або за допомогою електронного цифрового підпису.

Покрокову відео-інструкцію щодо голосування можна переглянути у меню «Як проголосувати за проект?». Кожен мешканець Полтавщини може обрати не більше трьох проектів та віддати за них свій електронний голос.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію