Практично без даху залишилися мешканці будинку по вулиці Героїв Чорнобильців, 13

Керівництво житлово-комунального господарства ігнорує звернення полтавців понад 5 років. Як результат – провалений дах в одній з кімнат, в інших – тріщини та розломи. Зневірившись, за допомогою мешканці будинку звернулися до Студії «Місто».

Валентина Поставнична мешкає у будинку за адресою Героїв Чорнобильців, 13 понад 20 років. Проблеми, говорить, були завжди, адже будинок зведений ще у 30-х роках минулого століття. Фасад, з якого падає цегла, аварійні дерев'яні сходи у під'їзді, а тепер – ще й провалений дах. Проблема зі стелею завжди була головною, говорить жінка.

Валентина Поставнича, мешканка будинку

- Зверталася я ще до того, що перед Мамаєм був міський голова. Але ж все йшло на ЖЕК, всі вони туди посилають документи. ЖЕК прийде, подивиться, а робити нічого не робе. А ось тепер, коли це все вже розвалилося... Ніхто нічого вже й не зробе. Я була і у двох депутатів.

Реакція на звернення – одна: пропозиції полагодити дах самотужки, або ж відписки типу «Ваш будинок стоїть у черзі». З настанням дощів та холоду життя у квартирі, говорить жінка, стає нестерпним. Ці тази раніше рятували під час злив, але минулого місяця дах впав повністю. Пані Валентина вимушена переїздити до онучки.

Яніна Васильченко, онучка Валентини Поставничої

- У нас тут, у бабусі, по цій стороні ми вже зверталися і до заступника Мамая. Вони нас ганяють з кабінету у кабінет, а результатів – ніяких. Дірка скрізна, дощ прийде, і все. Дах завалиться повністю. А що вона, вона – пенсіонер, у неї – 1600 пенсія. Їй навіть не вистачає оплатити комунальні, а не те, що дах робити.

Аби з'ясувати, коли ж Валентині Данилівні полагодять дах, знімальна група приїздить до управління житлово-комунального господарства.

Марія Лісніченко, журналіст

- Спробуємо потрапити на прийом до Сергія Сінельніка. Саме сьогодні у нього має бути прийом громадян. Адже зараз – другий понеділок місяця. Прийом має розпочатися з 15-ої години, на годиннику – 15.15, тож спробуємо зайти.

Секретар у приймальні відповідає, що керівника на місці немає.

- Його немає зараз, Сергія Володимировича

- А у нього якраз години прийому зараз

- Години прийому у нього з 15 години. Але його немає. Він поїхав до управління. 

- А як ми могли б з ним зв'язатися?

- Телефончиком. 2-24-47

Телефон, що назвала секретар, мовчить. Не відповідає Сергій Сінельнік і на особистий телефон.

Не з'явився Сергій Сінельнік і за годину. Натомість до приймальні поспішають полтавці. Серед них – Віктор Катрисько. Ситуація у чоловіка – схожа: дах тече, а скарги ігноруються. І знову будинок у центрі міста.

Віктор Катрісько, полтавець

- Ось це ще з 2009 року у мене є документи, з якими я звертався, і весь час обіцяють. То ми не можемо, то немає можливості, то немає того, то того. Ось це такі їх відповіді. Я хотів сьогодні на прийом прийти, так немає.

До управління чоловік приходить вже кілька років, але пана Сінельніка жодного разу не зустрів. За долею аварійних будинків у центрі міста ми слідкуватимемо й надалі. За управлінням житлово-комунального господарства ми залишаємо право на відповідь.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію