Три ОТГ Полтавщини стануть енергоефективнішими

Нещодавно програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe від Децентралізація та європейських партнерів України розпочала ініціативу «Підтримка енергетичного менеджменту в об'єднаних громадах». Вони допоможуть у розвитку енергетичного менеджменту три об'єднані територіальні громади Полтавщини.

З цього приводу на захід в Києві з'їхалося 100 зацікавлених представників національних та міжнародних організацій. А також представники 30 відібраних ОТГ. З Полтавщини визначили три ОТГ — Глобинську, Засульську та Пирятинську: вони зменшать витрати на енергію.

Цю ініціативу U-LEAD реалізують спільно з проектом GIZ «Енергоефективність у громадах II». Триватиме вона до жовтня наступного року. Тридцять ОТГ отримають технічну підтримку у створенні інтегрованих систем енергетичного менеджменту і плани дій сталого розвитку енергетики та клімату (SECAP). Так вони звільнять гроші для життєво важливих інвестицій у комунальні послуги та соціально-економічний розвиток.

Ефективне використання ресурсів та зосередження уваги на стійкій енергетиці є конкретними кроками до кліматичних цілей та підвищення якості життя в цілому.

Нагадаємо, у Великобагачанській ОТГ обговорили бюджет, проблеми та перспективи розвитку громади.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію