Українці здобули три нагороди на Міжнародному турнірі з боксу

На Міжнародному турнірі "Золотий пояс" у Галаці (Румунія) українські боксери вибороли два звання чемпіона та "бронзу".

Честь України на турнірі відстоювали харків’яни: Юлія Циплакова (вагова категорія 60 кг), Роберт Мартон (вагова категорія 91 кг) та Сергій Горсков (вагова категорія 91 кг). Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Юлія Циплакова у фіналі перемогла призерку чемпіонату Європи та чемпіонку світу Келлі Харінгтон.

"Наша спортсменка зуміла налаштуватися і провела гарний видовищний бій, зумівши взяти переконливий реванш", – йдеться у повідомленні.

Сергій Горсков на шляху до фіналу здолав спортсменів із Сербії та Румунії. Фінальний бій вийшов дуже цікавим та напруженим. Перший раунд боксери проводили розвідку, намагаючись знайти слабкі місця один одного. Другий і третій раунди пройшли повністю під диктовку Сергія Горскова, який заволодів перевагою і довів поєдинок до перемоги одноголосним рішенням суддів.

Роберт Мартон, переконливо вигравши у боксера з Шотландії, вийшов в півфінал змагань. У фіналі він провів бій з боксером з Ірландії Кирилом Афанасьєвим. У 1/2 стадії змагань судді віддали перевагу ірландському боксерові, який вийшов у фінал, де зустрівся з іншим боксером зі збірної України – Сергієм Горсковим.