Полтавців запрошують взяти участь у розробці стратегії розвитку громадянського суспільства

14 листопада в Інституті розвитку міста відбудеться перша зустріч щодо написання стратегії розвитку громадянського суспільства. Участь у ній візьмуть члени місцевих громадських організацій та депутати і посадовці Полтавської міської ради.

До зустрічі запрошують приєднатися активістів та організації, котрі мають власне бачення і пропозиції щодо удосконалення їхньої діяльності та підтримки з боку влади.

Зустріч буде присвячена формуванню робочої групи, яка працюватиме над створенням стратегії. Документ має стати важливим кроком до налагодження взаємодії між міською владою та інститутами громадянського суспільства. Мова іде не лише про громадські організації, а й про органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські об'єднання, молодіжні формування.

Створення робочої групи та подальша розробка стратегії були заплановані під час публічної консультації, яку нещодавно провела в Полтаві ГО "ЦентрUA". Під час консультації депутати і посадовці Полтавської міської ради домовилися з активістами про готовність співпрацювати та налагодити неконфліктну комунікацію.

Працюватиме робоча група під керівництвом експертів з Інституту розвитку міста. До її формування організатори запрошують усіх зацікавлених. Охочих чекають 14 листопада о 17 годині за адресою м. Полтава, вул. Н. Сотні, 1/23, кабінет 7 (офіс Інституту розвитку міста).

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію