25 років Полтавському Регіональному Управлінню ПриватБанку

Свій ювілей Полтавське регіональне управління ПриватБанку відзначило прес-конференцією, яка цього разу пройшла у більш розширеному складі, ніж завжди. На неї були запрошені не тільки представники регіональних ЗМІ, а також і перші співробітники банку та його клієнти. Привітав “приватівців” і Голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

ПриватБанк - надійний фінансовий партнер майже кожного полтавця. 69 відділень, 510 фахівців, цілодобовий доступ до рахунків та проведення операцій з будь-якої точки світу - такі результати 25-річної історії. І ці досягнення отримують високу оцінку на престижних конкурсах. Так, цьогоріч на церемонії "FinAwards" ПриватБанк здобув одразу три нагороди: Privat24 визнано кращим Інтернет-банкінгом, Картку для виплат - кращою дебетовою карткою, а депозит "Строковий у гривні" став кращим ощадним вкладом. Невід’ємна складова цього успіху - Полтавське ГРУ ПриватБанку.

Історія Полтавського ГРУ ПриватБанку розпочалася 6 жовтня 1993 року. Це була п’ята філія в Україні зі штатом з 12 працівників. Тоді ж було відкрито і перше відділення. Воно не було повнофункціональним, яким ми звикли бачити відділення сьогодні. Але 25 років невпинної праці, вдосконалення та новацій зробили ПриватБанк лідером галузі.

"Здобутки ПриватБанку - результат злагодженої роботи професіоналів, - говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись. - У численних конкурсах і рейтингах ПриватБанк виборює перші позиції. Чи це сервіси, технології, чи обслуговування - за всіма процесами стоять люди. Від їхньої небайдужості та компетенції залежить успіх усього банку. Наші спеціалісти не лише фінансисти, а й, подекуди, психологи. Вислухати, порадити, знайти оптимальне рішення - їхня робота багатогранна. Кожен клієнт особливий, до кожного потрібен індивідуальний підхід. І ми його знаходимо".

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію