Всеукраїнське свято в області

Танцями та співами відзначили свій професійний день працівники культури та народної творчості Полтавщини. Зі святом митців привітав народний депутат-захисник Артем Вітко. Більше – у сюжеті Ольги Соломахи.

Будинок культури в селі Клюсівка Новосанжарського району. На сцені виступає жіночий колектив «Витівниця». Піснею вітають своїх колег зі святом. У професійний день прийнято підбивати підсумки.

Олександр Клименко, художній керівник колективів Руденківської територіальної громади

- Я працюю художнім керівником в Руденківській об’єднаній територіальній громаді з 2011 року. За цей час ми створили естрадний колектив, хоровий колектив, жіночий колектив, дівочий колектив-Тандем. У цьому році, до речі, він зайняв перше місце на всеукраїнському фестивалі народної творчості. Гарні в нас виконавці, солісти.

Подяку за творчу роботу та внесок у культурний розвиток Олександр Клименко отримує від народного депутата. Нардеп Артем Вітко приїхав до Клюсівського будинку культури привітати кожного артиста.

Олександр Клименко, художній керівник колективів Руденківської територіальної громади

- Приємно це. Ми дякуємо за те, що він приїхав саме до нас. Виступив. Звернувся з вітальним словом. Привітав нас із нашим професійним святом. Ну і відповідно ми його почули. Його ідеї, його мету. Так що ми дуже раді, що він до нас завітав.

Це розважальний комплекс у Кобеляках. Тут професійне свято відзначають місцеві працівники культури. Приїзд народного депутата для них сюрприз. Після зустрічі з обранцем вони ділилися своїми враженнями.

Марія Кириченко, завідувачка сектору культури Кобеляцької районної державної адміністрації

- Дуже приємні враження, позитивні. Людина розумна. Людина проста в спілкуванні. Молодий, ініціативний. Таких треба у Верховну Раду. Я вважаю з такими будуть зміни. Буде успіх і буде розквіт нашої держави.

Народний депутат в свою чергу розповів, настільки для нього важливо особисто відзначати вклад людей у культурне життя країни.

Артем Вітко, народний депутат України

- Держава, яка не підтримує свою культуру це, фактично, вороги України. Тому що не маєш своєї культури, будь готовий, що прийде інша культура та навіять ту історію, яку вони хочуть. Особисто для себе вважаю обов’язком привітати в цей день людей, які кожного дня займаються вихованням та просвітництвом людей.

Окрім привітань, Артем Вітко пообіцяв, що найближчим часом ініціюватиме підняття заробітної плати працівникам культури, адже вони на це заслуговують.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію