ІТ-технології в декретній відпустці

У Полтаві для мам, які тимчасово не працюють, відкрили курси з веб-дизайну. Навчають працювати з фото у різних програмах та створювати сайти. Все це – безкоштовно. Головне – бажання та трохи вільного часу. З деталями ознайомить Анна Ружін. 

Уже впевнено додає шари та змінює картинку. Це – Тетяна Безотосна, мати двох дітей в декреті. Наразі – активна учасниця курсів з веб-дизайну. 

- Це по шарах. Робота з шарами, масками. Різні зображення. Оці всі елементи бралися окремо. Окремо створювалися, окремо розмивка була. В інший колір зафарбовувався фон.

До цього мала роботу зовсім іншого спрямування. 

Тетяна Безотосна, відвідує курси веб-дизайну

- Я завжди працювала в державній структурі. Навчалася в університеті налогової служби. І от 7-8 років тому захотілося вивчитися на веб-дизайнера. Але в тому місті, де я жила, я не мала змоги закінчити такі курси.

Молоді мами, які не можуть працювати в офісі на повний день, зможуть займатися фрілансом. Це дозволить розширити свої знання та коло спілкування, а також – заробляти гроші, перебуваючи в декретній відпустці. 

Анна Брухно, обласний координатор проектів фонду BrainBasket у Полтавській області 

- Ми проводимо курси з основ програмування. Для дітей, для дорослих. Ось новий проект - це проект "IT Moms", який навчає дівчат, які знаходяться в декретній відпустці, навчає веб-дизайну. І ми шукали з цим провести цей курс, адже веб-дизайн – це досить цікава, але така складна справа.

Відгукнулася одна з IT-школ Полтави. Там учасники навчаються у форматі онлайн+оффлайн. Це передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів BrainBasket.

Дар'я Джос, адміністратор школи «A-level»

- Учасниць наразі активних до 15. Ці курси тривають уже другий місяць. І наразі підходять до свого завершення. Їх навчають роботі в фотошопі, їх навчають роботі в ілюстраторі. Результат цих курсів має бути в тому, що  вони навчаться створювати прототипи майбутніх сайтів.

Заняття відвідують молоді мами з різних причин. Тетяна Безотосна на попередню роботу повертатися після декрету не хоче. Тому активно виконує всі завдання ментора. 

Тетяна Безотосна, відвідує курси веб-дизайну

- Ця робота буде цікавіше. Я так думаю. Та робота у мене була пов'язана з перевірками. Це ж державна структура. І оплаті праці, і в свободі це буде більш пріоритетною.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію