91% українців вважає корупцію серйозною проблемою

Для більшості українців найсерйознішою проблемою є корупція. Вони вважають, що подолати її не можна лише зусиллями влади.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова, повідомляє Укрінформ.

Згідно опитування, 91% громадян вважають корупцію серйозною проблемою, причому 61% опитаних переконані в тому, що це - найбільш серйозна причина, яка заважає розвитку країни.

Водночас, 4% опитаних визнають, що проблема корупції існує, але вона не надто серйозна, а надуманою цю проблему вважають 0,5%. Окрім того, більшість громадян, а саме 61% вважають, що корупцію не можна подолати лише зусиллями влади. Протилежної думки дотримуються 26% опитаних.

Також громадяни вважають найбільш дієвими методами викорінення корупції каральні методи. Так, 55% схиляються до думки, що потрібно жорстко карати усіх, хто причетний до корупції. Ще 28% вважають, що подолати корупцію можна шляхом усунення корупційних ризиків. 12% опитаних впевнені, що найбільш дієвим у боротьбі із цим явищем є виховання людей.

Опитування проводили з 16 по 22 серпня в усіх регіонах за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію