Прокуратура Полтавщини скерувала до суду обвинувальний акт на чоловіка, який при спробі згвалтувати жінку, вбив її

У подальшому, щоб приховати злочин, чоловік помістив тіло жінки до колодязю теплотраси, що знаходиться неподалік від місця вбивства.

Прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно 31-річного чоловіка за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. 10 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, поєднане із зґвалтуванням), ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 152 (закінчений замах на зґвалтування із застосуванням фізичного насильства, що спричинили особливо тяжкі наслідки), ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України.

"Під час досудового розслідування встановлено, що у серпні поточного року, чоловік, перебуваючи на території одного з курортів у Миргородському районі, зустрів жінку, з якою напередодні познайомився та вживав алкогольні напої",- йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Полтавської області.

Запропонувавши 38-річній жінці вступити з ним в інтимні стосунки та отримавши відмову, чоловік затягнув жінку за зупинку та намагався зґвалтувати останню. Після цього зловмисник наніс руками більше 20 ударів по голові потерпілій, від яких вона померла. Також, зловмисник викрав у потерпілої ювелірні прикраси та грошові кошти.

У подальшому, з метою приховання злочину, чоловік помістив тіло жінки до колодязю теплотраси, що знаходиться неподалік від місця вбивства. І закрив кришку люку, залишивши місце вчинення злочину.

Обвинуваченому загрожує довічне позбавлення волі.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію