Полтавські спортсменки здобули "срібло" на змаганнях із художньої гімнастики

Нещодавно збірна команда Полтави брала участь в обласних змаганнях з художньої гімнастики, що проходили в Кременчуці. 

Свої уміння успішно продемонстрували спортсменки відділення з художньої гімнастики КЗ ПДЮСШ №4. Полтавки вибороли перемогу в групових вправах за програмами майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту і за програмою ІІІ розряду. За програмою ІІ спортивного розряду дівчата посіли ІІ місце, повідомляє Полтавська міська рада.

Зокерма, наймолодші спортсменки 2007 року народження впевнено вибороли ІІ місце. Напруженою була боротьба серед команд за програмою КМС, проте перемогу здобула команда м. Полтава.

За програмою майстрів спорту, полтавським дівчатам вже третій рік немає рівних, тож вони прогнозовано вибороли перемогу. Наймолодші спортсменки ІІІ розряду 2008 року народження також виступили дуже впевнено і не залишили шансів для суперниць.

Серед спортсменок за програмою Майстрів спорту і кандидатів у майстри спорту також відбулися змагання в індивідуальному багатоборстві.

Серед МС переможницею стала Вікторія Локоцька, срібну нагороду взяла собі Анастасія Буневич – з мінімальним відривом, третьою стала Анна Солоха. Серед КМС чемпіонкою стала Діана Довганюк, срібло виборола – Світлана Кобзар, бронзу – Марія Логвиненко.

Вже 15 листопада дівчата поїдуть до Дніпра на чемпіонат України з художньої гімнастики.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію