Полтавське СІЗО перевірили

До Полтавської установи виконання покарань №23 завітала перевірка. Члени спостережної комісії оглянули харчоблок, кімнату відпочинку, молитовну кімнату та нові прибудови, які тут з'явилися за останні півроку. Деталі знає Анна Ружін. 

Першою локацією перевірки став харчоблок. Тут традиційно демонстрували раціон харчування засуджених та ув'язнених. У планах членів наглядової комісії – оглянути умови, в яких утримують ув’язнених та засуджених. У меню є овочевий салат та хліб, який випікають у власній пекарні. Тільки сіль, вода і дріжджі – такі продукти використовують для випікання. 

Сергій Пойдьом, заступник начальника установи соціально-виховної та психологічної роботи Полтавського СІЗО №23

- В установі перебуває близько 550 осіб. З них відбувають покарання відділення господарчої обслуги - десь 18 чоловік. І 12 чоловік - засуджені на довічне позбавлення волі. Серед інших категорій є неповнолітні, жінки.

На території почали обладнання прогулянкових двориків для жінок. Є і котельня. Вона опалює всі приміщення на території установи виконання покарань. 

А це – кімната відпочинку. Тут є телевізор та шахи, де ув’язнені та засуджені проводять вільний час. Є на території СІЗО і молитовна кімната, але вона маленька, тому вже заклали хрест та незабаром тут має з’явитися капличка.

Сергій Дудко, голова спостережної комісії Київського РВК

- Ми прийшли і перевірили температурний режим в приміщеннях. Перевірили як харчують. Ми перевірили умови проживання засуджених. Ми бачимо, що виконуються роботи дещо повільно, але вони виконуються. По переобладнанню приміщень для довічно засуджених. Ми бачимо, що виконуються роботи і уже на стадії завершення печі на твердому паливі для випікання хліба.

Члени наглядової комісії відвідують СІЗО не тільки двічі на рік.

Сергій Дудко, голова спостережної комісії Київського РВК

- Ми читаємо для засуджених і лекції, політінформації, відповідно до плану нашої роботи. Ми розглядаємо подання про умовно-дострокове звільнення. Ми заслуховуємо звіти поліції, інших керівників. Вони звітують перед спостережною комісією, як доглядають за умовно-достроковими і звільненими.

Наступна перевірка запланована на квітень місяць. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію