У Полтавському університеті економіки і торгівлі пройшов тиждень якості

У його рамках у закладі відбулися тематичні форуми, дебати та бесіди. Головна тема – покращення надання кооперативних освітніх послуг. З подробицями – наші журналісти.

Тиждень якості проходить у Полтавському університеті економіки і торгівлі. В його рамках у закладі відбулися Міжнародний форум, присвячений двадцятиріччю проекту: «Система управління якістю діяльності університету». Головна мета заходів – узагальнення та поширення найкращої практики управління якістю в галузі вищої освіти. 

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі 

- Це такий комплексний аналіз тієї освітньої діяльності, якою займається університет. Під мікроскопом науковців, під мікроскопом студентів, під мікроскопом наших колег з тим, аби визначити рівень нашої інтеграції в європейський і світовий освітній простір.

У форумі взяли участь іноземні партнери університету та представники 15 закладів вищої освіти України. Серед почесних гостей також директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко. 

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки ОДА

- Дуже важливо на сьогодні надавати якісні освітні послуги.  Це дуже важливо не лише для економічних університетів, це важливо, для будь-якого університету. Як навчити студентів, як надати їм ті знання та вміння і навчити їх використовувати на практиці.

Також у ході тижня якості у ПУЕТ відбувся ярмарок вакансій, на якому свою діяльність презентували більше 50-ти партнерів-роботодавців. Це торговельні та виробничі підприємства, готельно-ресторанні комплекси, банки, рекламні, страхові, туристичні компанії, агенції нерухомості, державні установи. 

Під час ярмарку вакансій укладено угоду про співробітництво між Полтавським обласним центром зайнятості та Полтавським університетом економіки і торгівлі.

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі 

- У своїй освітній діяльності ми орієнтуємося на студента. І навчання є студентоцентричним, але на перспективи його успішного працевлаштування, успішної кар’єри. А це значить орієнтуємося на підготовку тих  компетентностей, які потрібні роботодавцям.

Таке співробітництво надасть можливість розширити співпрацю та створити ефективну платформи для розвитку успішної кар’єри студентської молоді. 

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного Центру зайнятості

- Ми Вам пропонуємо роботодавців, які готові Вас і сьогодні, і по закінченню навчального закладу взяти на роботу. Сьогодні ми пропонуємо Вам тимчасові роботи. Сьогодні Ви можете працювати через сайт служби зайнятості в режимі онлайн.

Студенти-випускники отримали прекрасну можливість познайомитися з компаніями, які пропонують безліч вакансій для старту успішної кар’єри.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію