Медійники святкують

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв'язку. В Україні його відзначають вже 22 роки поспіль. Команда Студії «Місто» почала його святкувати дещо пізніше. Про історію нашого телеканалу – далі Юлія Хаврель.

Розпочала свою роботу телевізійна студія «Місто» у далекому 2001 році. У наступному – вона відсвяткує своє повноліття. Ось так команда нашого каналу вперше вийшла в ефір. 

Зараз наш телеканал мовить на всю Полтавщину, а творчий колектив налічує майже 50 осіб. 

Олег Зонтов, генеральний директор ТОВ «Студія «Місто»

- На сьогодні наш телеканал – це найпотужніший телеканал у Полтаві і Полтавській області. В ефірі ми покриваємо майже 80% Полтавської області у цифровому форматі, і вже з наступного тижня ми починаємо працювати у цифровому форматі і у Полтаві.

Важко уявити Студію «Місто» без її головного редактора Діани Литвиненко. Вона почала працювати на телебаченні, ще навчаючись у вузі. На каналі існує прикмета: якщо Діана Литвиненко пішла у відпустку – чекай суттєвих змін. 

Діана Литвиненко, головний редактор ТОВ «Студія «Місто»

- Я люблю професію журналіста за її динамічність, за те, що вона не має нічого спільного з передбачуваністю і повторюваністю, не в останню чергу – за те, що вона дійсно корисна. Ми не тільки намагаємося першими забезпечувати людей оперативною інформацією, ми допомагаємо вирішувати цілком конкретні проблеми, навіть якщо це – проблема однієї людини.

Якщо журналіст – голос телеканалу, то оператор – його очі. Один з тих, хто завжди залишається поза кадром, – старший оператор Сергій Сепітий. За фахом він – інженер-будівельник, проте більшу частину життя присвятив телебаченню. Попрацювати сюди він прийшов на два місяці, а залишився... на 23 роки. 

Сергій Сепітий, старший оператор ТОВ «Студія «Місто»

- Прийшов, і ось так випадково мене взяли стажером. Буквально з другого дня вже потрапив на зйомку. Мені дали камеру, проте вона була з нюансами. Мені ніхто не пояснив, що камера працює у певних умовах. Загалом бойове хрещення було дуже цікаве.

Робота на телебаченні – це команда. Оператори, режисери монтажу, кореспонденти, ведучі, звукорежисери, дизайнери – без жодного з цих людей ефір якісним не буде.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію