Іспит першим снігом

Вночі Полтаву почало засипати. А вже зранку люди рухались дорогами міста. Чи не спричинив сніг транспортного колапсу, та чи готові були комунальники до опадів – далі наші журналісти.

Ірина Щербак, кореспондент   

- На в’їзді в місто, зі сторони Супрунівки, дорога почищена. Машини їздять без проблем.

Така ж ситуація – і в районі Половок. Проїзна частина розчищена. Аварій чи непередбачуваних зупинок на дорозі немає. Полтавець Леонід Грінченко з самого раку їздив містом. Стан дороги водія влаштовує. 

Леонід Грінченко, водій 

- В центрі по Ленінградській, по Соборності, так, що скрізь почищено.

А от дорогою з Юрівки на Половки полтавський водій Олександр Наріков не зовсім задоволений. 

Олександр Наріков, водій 

- З Юрівки на Половки дорога посипана сіллю. Проте, трактором не почищена. Каша! Якщо мороз вдарить, буде проїзд ускладнений.

Щодо пішохідних доріжок, то вони теж прочищені. Проте, як говорять полтавці, не у всіх місцях. 

Ніна Андріященко, полтавка

- Ішла із Садів-2, дороги прочищені.

Володимир, полтавець 

- Поки не прочистили. Раніше було, ходив маленький тракторець, і одразу він зробить чистенько і охайно. А зараз продали, напевно все, і немає ні чорта.

Розчищено і в районі Зигіна та центру. Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко говорить: до негоди готувались. А щодо тротуарних доріжок, то їх також приберуть. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- На сьогоднішній день в нас всі дороги проїзні. В нас продовжуються роботи з очищення снігу в тих місцях, де зараз каша вперемішку з піском. До вечора ми всі дороги почистимо. Тротуарні доріжки, там, де є можливість почистити механізованим способом, де заїжджають трактори, ми це робимо. Там, де неможливо, двірники чистять. По тротуарам є зараз ще проблеми. Проте, ми знову ж таки механізованим способом намагаємось їх почистити.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію