Художники Полтавщини можуть позмагатися у Всеукраїнському конкурсі

Міністерство культури запрошує до конкурсу живопису "Краса твоя, Україно!".

Триває Всеукраїнський відкритий конкурс живопису "Краса твоя, Україно!". До участі в ньому запрошують усіх охочих митців від 18 років. Художники Полтавщини, які працюють в олійній техніці, також можуть приєднатися.

Для участі в конкурсі необхідно до 17 вересня 2019 року зібрати та надати матеріали, заповнити заявку та дати згоду на обробку персональних даних. Кращі роботи експонуватимуться на виставці "Краса твоя, Україно" у столиці.

На конкурс приймають авторські роботи, виконані у традиційній олійній техніці на полотні розміром не менші ніж 100 см завдовжки та 80 см заввишки. Автор має подавати не більше 10 картин у категоріях "Пейзаж", "Жанрова картина", "Натюрморт", "Портрет", "Баталія". Роботи мають нести позитивний характер, настрій, представляти у кожному з направлень Україну.

На конкурс також можуть бути представлені картини родинами тих митців, які вже відійшли в інший світ. Адже їхні роботи можуть стати зразком українського малярства у номінації "Мистецтво вічне".

Конкурсом передбачено призи, грошові премії та відзнаки:

  • за 3 місце у кожній з категорій митець отримує 10 тисяч гривень
  • за 2 місце у кожній з категорій митець отримує 15 тисяч гривень
  • за 1 місце у кожній з категорій митець отримує 25 тисяч гривень
  • Гран-прі – 50 тисяч гривень

За результатами конкурсу будуть й інші премії, відзнаки та заохочення. Зокрема, перші місця і Гран-прі отримують почесну відзнаку "Кращий художник", виготовлену ювелірним домом "Кімберлі" у благородних металах. Також розіграють дві премії-стипендії для талановитих студентів за кращу композицію і краще кольорове рішення від благодійного фонду ім. Василя Єрмілова та премію ім. Валерія Гегамяна.

Конкурсна комісія відбиратиме роботи (за згоди автора) для експозицій у державних установах з можливістю подальшої закупки. Можливе формування загальної колекції для представлення мистецтва України за кордоном, зокрема в Китаї. До відкриття виставки підготують каталог "П’ятдесят імен у мистецтві України".

Більше інформації - на сайті Міністерства культури України.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію