Торік полтавські експерти прийняли до опрацювання понад 12 тисяч проектів землеустрою

Позитивну оцінку фахівців отримали 9206 примірники землевпорядної документації, негативну – 2934.

За 2018 рік в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти Держгеокадастру у Полтавській області розглянули 12 140 проектів землеустрою. Позитивну оцінку фахівців отримали 9206 примірники землевпорядної документації, негативну – 2934.

За цей же період на погодження до інших областей територіальні органи Держгеокадастру в Полтавській області направили 13 306 проектів землеустрою.

У регіоні 21 працівник територіальних органів отримав статус експерта, повідомили в прес-службі Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області.

Довідково. Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру" затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмову в погодженні проектів землеустрою здійснюють працівники територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію